



19 401 ₴
Отправка с 08 мая 2026
Диван єврокнижка "Маркус". Виготовляється червоноградською фабрикою ВоСлав. Бильця дивана відкривні і містять в середині нішу. За рахунок повноцінного наповнення дивану (ламелі, посилений пружинний блок Bonnel, пінополіуритан 25 щільності) та найзручнішого механізма розкладання, чудово підходить для щоденного сну. Каркас дивану виконаний з натурального дерева, що гарантує його надійсність. Також великою перевагою єврокнижок є короб, для зберігання постілі або інших речей, на всю довжину спального місця. В комплекті йдуть 5 подушок. Оббивку дивана вибираєте Ви на ваші смак та потреби. Всі варіанти тканин можна подивитись в наших магазинах https://svitmebliv.org/about_us.
Габарити дивана Маркус:
ширина - 240см, глибина 92см, висота 76см;
Розмір спального місця 145х200см;
Висота посадочного місця 45см.


•Ламелі
1) вільна циркуляція повітря, відсутність неприємно запаху; 2) тривалий термін експлуатації виробу; 3) високий рівень стійкості до навантажень; 4) посилення ортопедичного і анатомічного ефекту;•Пружинний блок Bonnel
1) Довговічний матеріал, тому диван такої конструкції прослужить не один рік.
2) Завдяки пружинному блоку м'які меблі стають пружними і дуже зручними.
3) Пружини знижують навантаження на хребет, а тому такі дивани рекомендовані ортопедами.
•Пінополіуритан високої щільності.
1) Довговічність, він не провалюється і не вминається.
2) З поліуретану виготовляється і безкаркасні меблі, яка підлаштовується під вигини тіла, а після вставання з неї повертається у вихідну форму.
3) Екологічність при виборі листового поліуретану - його поверхня дихає.

Графік роботи та розташування магазинів: https://svitmebliv.org/about_us
Доставка та оплата: https://svitmebliv.org/delivery_info
Інша інформація про нас: https://svitmebliv.org/contacts
Телефон:
+380 (97) 60-2-6006
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Цвет | Коричневый |
| Количество посадочных мест | 2 |
| Механизм трансформации спального места | Еврокнижка |
| Наличие спального места | Да |
| Обивочный материал | Микрофибра, Велюр, Жаккард, Искусственная замша, Шенилл, Рогожка |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Состояние | Новое |
| Тип дивана | прямой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Комплектация | |
| Встроенный бар | Да |
| Декоративная подушка | 2 шт |
| Декоративная полка | на подлокотниках |
| Ниша для белья | 3 шт |
| Подлокотники | Да |
| Размеры спального места | |
| Высота от пола | 45 см |
| Высота спального места | 45 см |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 145 см |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 76 см |
| Высота посадочной части дивана | 45 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | деревянный брус, натуральное дерево |
| Подлокотник | натуральное дерево |
| Основание спального места | деревянные ламели, деревянный брус, мебельные пружины |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | синтепон |
| Спальное место | зависимый пружинный блок, деревянные ламели, пенополиуретан, пружинный блок |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 92 |
| Длина дивана | 240 |