Диван єврокнижка "Маріо". Виготовляється червоноградською фабрикою ВоСлав. За рахунок повноцінного наповнення дивану (ламелі, посилений пружинний блок Bonnel, пінополіуритан 25 щільності) та найзручнішого механізма розкладання, чудово підходить для щоденного сну. Каркас дивану виконаний з натурального дерева, що гарантує його надійсність. Також великою перевагою єврокнижок є короб, для зберігання постілі або інших речей, на всю довжину спального місця. В комплекті йдуть 3 подушок. Оббивку дивана вибираєте Ви на ваші смак та потреби. Всі варіанти тканин можна подивитись в наших магазинах https://svitmebliv.org/about_us.
Габарити дивана Маріо:
ширина - 248см, глибина 92см, висота 71см;
Розмір спального місця 145х200см;
Висота посадочного місця 47см.


•Ламелі
1) вільна циркуляція повітря, відсутність неприємно запаху; 2) тривалий термін експлуатації виробу; 3) високий рівень стійкості до навантажень; 4) посилення ортопедичного і анатомічного ефекту;•Пружинний блок Bonnel
1) Довговічний матеріал, тому диван такої конструкції прослужить не один рік.
2) Завдяки пружинному блоку м'які меблі стають пружними і дуже зручними.
3) Пружини знижують навантаження на хребет, а тому такі дивани рекомендовані ортопедами.
•Пінополіуритан високої щільності.
1) Довговічність, він не провалюється і не вминається.
2) З поліуретану виготовляється і безкаркасні меблі, яка підлаштовується під вигини тіла, а після вставання з неї повертається у вихідну форму.
3) Екологічність при виборі листового поліуретану - його поверхня дихає.

Графік роботи та розташування магазинів: https://svitmebliv.org/about_us
Доставка та оплата: https://svitmebliv.org/delivery_info
Інша інформація про нас: https://svitmebliv.org/contacts
Телефон:
+380 (97) 60-2-6006
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Цвет | Коричневый |
| Количество посадочных мест | 3 |
| Механизм трансформации спального места | Еврокнижка |
| Наличие спального места | Да |
| Обивочный материал | Микрофибра, Велюр, Жаккард, Искусственная замша, Шенилл, Рогожка |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Состояние | Новое |
| Тип дивана | прямой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 71 см |
| Высота посадочной части дивана | 47 см |
| Размеры спального места | |
| Высота спального места | 45 см |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 145 см |
| Комплектация | |
| Декоративная подушка | 5 шт |
| Декоративная полка | не предусмотрена |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Да |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | деревянный брус, натуральное дерево |
| Подлокотник | натуральное дерево |
| Основание спального места | деревянные ламели, деревянный брус, мебельные пружины |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | синтепон |
| Спальное место | зависимый пружинный блок, деревянные ламели, пенополиуретан, пружинный блок |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 92 |
| Длина дивана | 248 |