30 050 ₴
27 045 ₴
Відправка з 25 квітня 2026Спальня Модуль виконана в сучасному стилі й представлена в 12 варіантах колірного оформлення. Доступний вибір як однотонного виконання, так і комбінації двох відтінків, що дає змогу підібрати меблі відповідно до інтер'єру кімнати. Для виробництва використовується ламінована ДСП товщиною 16 мм, матеріал безпечний для здоров'я і не містить шкідливих смол і клеїв.
У комплект входять усі необхідні елементи для комфортного облаштування спальні: тридверна шафа з полицями і штангою для одягу, двоспальне ліжко 160×200 см, дві приліжкові тумби, туалетний столик з двома шухлядами і тумбою. Спальня Модуль є модульною, це дає можливість вибрати тільки ті елементи, які необхідні саме вам.
Ціну вказано за ліжко без основи під матрац (ламелі) і без матраца. Їх можна замовити окремо.
![]() |
![]() |
![]() |
| Ламелі | Металевий каркас із ламелями | Каркасный матрац |
| Букові ламелі з МДФ планками, які кріпляться до корпусу | Каркас із буковими ламелями, на регульованих ніжках, або без них. | Матрац із вбудованими ламелями |
Комплект складається з таких елементів (шир*вис*глуб):
Матеріали:

Усі елементи модульної спальні Модуль:
https://svitmebliv.org/ua/site_search?search_term=Модуль+Летро


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Летро |
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація спального гарнітуру | З приліжковою тумбою, З туалетним столиком |
| Тип комплекту | модульний |
| Кількість предметів | 5 |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб крафт золотий, Горіх лісовий, Дуб трюфель, Венге, Дуб сонома, Дуб Крафт Білий, Білий, Вільха Гірська, Графіт, Бук Баварія, Сірий, Дуб молочний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Склад гарнітура (комплекту) | |
| Ліжко | двоспальне |
| Шафа для одягу (орний) | 3-х дверна |
| Туалетний столик | Так |
| Приліжкова тумба | 2 шт. |
| Матеріал виготовлення спального гарнітура | |
| Корпус (каркас) | ДСП, ламінована ДСП |
| Фасади | ДСП, ламінована ДСП |
| Каркас ліжка | ДСП, ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 204 см |
| Ширина ліжка | 168 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 85 см |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 155 см |
| Глибина шафи | 56 см |
| Висота шафи | 210 см |
| Габаритні розміри туалетного столика | |
| Довжина столика | 80 см |
| Глибина столика | 33 см |
| Висота столика з урахуванням дзеркала | 145 см |
| Габаритні розміри приліжкової тумбочки | |
| Ширина тумби | 45 см |
| Глибина тумби | 33 см |
| Висота тумби | 45 см |
| Комплектація ліжка | |
| Ортопедична основа (ламелі) | Ні |
| Матрац | Ні |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Додаткові характеристики спального гарнітура | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Дизайн | |
| Колір | дуб крафт білий+графіт |