22 132 ₴
Відправка з 25 квітня 2026
Кут дивана вказується під час замовлення. Механізм розкладання «оврокнижка».
Виготовляється левівською меблевою фабрикою Вика, яка працює з 1998 року.
У живу зразки тканин можна подивитися в наших магазинах ( https://svitmebliv.org/about_us )
Габарити кута Техас:
довжина — 250 см,
ширина — 140 см.
Розмір спального місця 140х200 см
У живу диван і зразки тканин можна подивитися в нашому магазині за адресою г. Львів, пр-т Червоної Калини 77, м-н "Світ Мебелі"
Велюр Salvador от Silk ( http://silk.lviv.ua/product/salvador-2/ )

Велюр Donna от Silk ( http://silk.lviv.ua/product/donna/ )

Велюр Мисти от Exim Textil: ( https://eximtextil.com.ua/collection/misti )

Мікророгажка Савана Нова от Exim Textil: ( https://eximtextil.com.ua/collection / savanna-nova )

У живу всі варіанти тканин ви можете подивитися в наших магазинах
• Пружинна змійка
Переваги: 1) Витримує велику вагу. Люди з великим статурою можуть без побоювання купувати меблі з таким наповнювачем; 2) Високий рівень природної вентиляції. Зберігаючи тепло тіла, пружинний блок допоможе йому дихати, знижуючи ризик подразнення в жарку погоду та сприятливо впливаючи на загальне самопочуття 3) Тривалий час експлуатації. Моделі, які використовують «змійку», слугують багато років;
• пружинний блок Bonnel
Переваги: 1) Довговічний матеріал, тому диван такої конструкції слугуватиме не один рік. 2) Завдяки пружинному блоку м'які меблі стають пружними та дуже зручними. 3) Пружини знижують навантаження на хребет, тому такі дивани рекомендовані ортопедами.
• Пінополіуретан високої щільності.
Переваги: 1) Довговічність, він не провалюється й не вминається. 2) З поліуретану виготовляється й безкаркасні меблі, які підлаштовуються під вигини тіла, а після вставання з нею повертається у вихідну форму. 3) Екологічність під час вибору листового поліуретану — його поверхня дихає.
Графік роботи та розташування магазинів: https://svitmebliv.org/about_us
Доставка та оплата: https://svitmebliv.org/delivery_info
Інша інформація про нас: https://svitmebliv.org/contacts
Телефон:
+380 (97) 60-2-6006 
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Віка |
| Країна виробник | Україна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Бежевий |
| Кут дивана | взаємозамінний |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Механізм трансформації спального місця | Єврокнижка |
| Наявність спального місця | Так |
| Обивний матеріал | Мікрофібра, Велюр, Жаккард, Штучна замша, Рогожка |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Стан | Новий |
| Тип дивана | кутовий |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Вид м'яких меблів | Кутові дивани |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 88 см |
| Висота посадкової частини дивана | 44 см |
| Комплектація | |
| Декоративна подушка | 3 шт. |
| Декоративна полка | на підлокітниках |
| Ніша для білизни | 3 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 140 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | дерев'яний брус, ЛДСП |
| Підстава спального місця | меблеві пружини, пружинна змійка |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | пружинна змійка, пінополіуретан, пружинний блок |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Сторона кута дивана | взаємозамінний, лівий, правий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина дивану | 140 |
| Довжина дивану | 250 |