4 905 ₴
4 005 ₴
Стілець M-235 - це стильна і зручна модель, у якій вдало поєднуються сучасний дизайн і практичність. Він оснащений комфортними підлокітниками, що створюють додаткову опору і дають змогу розслабитися під час сидіння.
Сидіння і спинка оббиті фактурною тканиною, яка має виразний зовнішній вигляд, що підкреслює естетичність і преміальність виробу. Конструкція стільця продумана таким чином, щоб забезпечити максимальний комфорт під час щоденного використання.
Завдяки універсальному дизайну ця модель гармонійно впишеться в обідні зони, вітальні та кухні, а також може слугувати стильним акцентом в інтер'єрах, де цінуються витонченість, зручність і сучасний підхід до оформлення простору.
Матеріали:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vetro Mebel |
| Країна виробник | Китай |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Колір каркасу | Білий |
| Колір оббивки | Білий |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Наявність підлокітників | Так |
| Особливості | М'яке сидіння, Наявність спинки, Наявність підлокітників |
| Поворотний механізм | Ні |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | крісло |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 505 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 850 мм |
| Глибина | 615 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал основи | Метал |
| Обивний матеріал | Тканина |