4 138 ₴
3 724,20 ₴
Сучасна приліжкова тумба в спальню Сан Маріно шириною - 45 см, наша новинка. Містить висувні ящики на телескопічних напрямних із дотягом.
Спальня Сан Марино модульна, завдяки можливості вибрати колір, комплектацію та розміри елементів, Ви зможете облаштувати практично будь-яку спальню.
Також наші дизайнери, йдучи в ногу з трендами, підібрали для Вас найактуальніші декори: білий, сірий, графіт, сатин (шампань) і капучино, а також вставка дуб артизан. Уся видима фурнітура, а саме ніжки та ручки — пропонуємо в чорному кольорі, що є одним із найстильніших поєднань 2023 року.
Виготовляється компанією GV-mebli з ламінованого ДСП завтовшки 18 мм, класу Е1 (не містить шкідливих для людини клеїв і смол). Фасади з ПВХ-фарбою 2 мм. Телескопічні напрямні ящиків і петлі з плавним дотягом від польського виробника.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
![]() |
| В якості ліжка можна замовити ліжка від фабрики Шик Галичина |



Використовуючи модульну систему Сан Маріно, ви зможете зібрати комплекти в такі кімнати:
![]() |
![]() |
| Передпокій | Спальня |
![]() |
![]() |
| Вітальня | Підліткова \ Дитяча |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Сатин, Графіт, Білий, Капучіно, Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Покриття | Без покриття |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 45 см |
| Глибина тумби | 45 см |
| Висота тумби | 45 см |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Оснащення направляючих доводчиками | Так |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |