5 883 ₴
5 000,55 ₴
Відправка з 06 травня 2026Функціональний письмовий стіл двотумбовий від фабрики Меблі Сервіс, шириною 140 см і глибиною 64 см. Виготовляється з ламінованого ДСП, товщиною 16мм класу Е1 (не містить шкідливих речовин), з МДФ фасадами і стільницею, в трьох варіантах кольорів: дуб сонома, горіх міланський і комбінація дуб сонома-уенге. Цей стіл гарне рішення для організації робочого простору. З чотирма висувними шухлядами, виїзною полицею для клавіатури і двома тумбами з полицями всередині він забезпечує достатньо місця для зберігання всього необхідного.
Розміри двотумбового письмового столу:
Складається з:
Матеріали та фурнітура:
Виготовляється в 3 варіантах кольорів на вибір:
1) дуб сонома; 2) дуб сонома та венге; 3) горіх міланський


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Дуб сонома |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Так |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Призначення | Для ноутбука |
| Регулювання висоти | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | письмовий стіл |
| Тип столу | прямий |
| Товщина | 16 мм |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 56 кг |
| Висота | 695 мм |
| Глибина | 635 мм |
| Довжина | 1385 мм |
| Розміри стільниці | |
| Глибина стільниці | 635 мм |
| Довжина стільниці | 1385 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Ні |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | метал |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Стільниця | МДФ плівковий |
| Фасади | МДФ, МДФ плівковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Венге, Дуб сонома, Дуб світлий сонома, Горіх міланський |