3 359 ₴
Відправка з 11 квітня 2026Вузький письмовий стіл з полицями та шухлядою Ho 1s чудово поєднує в собі функціональність і стиль. Його довжина становить 150 см, що дає змогу розмістити всі необхідні речі для роботи або навчання, водночас глибина всього 50 см робить його компактним і зручним для використання в невеликих приміщеннях. Стіл виготовлений із ламінованого ДСП класу Е1, що гарантує довговічність і безпеку для здоров'я, оскільки не містить шкідливих для людини клеїв і смол. Відкриті полиці та містка висувна шухляда надають достатньо місця для зберігання книг, підручників і канцелярського приладдя, допомагаючи підтримувати порядок на робочому місці. Сучасний дизайн із комбінацією білого кольору та оздоблення під дуб чудово впишеться в будь-який інтер'єр.
Розміри письмового столу Ho-1s:
Містить:
Матеріали та фурнітура:
Комбінації кольорів:


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ВМВ Холдинг |
| Країна виробник | Україна |
| Вбудований стелаж | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Наявність надбудови | Так |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Регулювання висоти | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | письмовий стіл |
| Тип столу | прямий |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 42 кг |
| Висота | 105 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Довжина | 1492 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Ні |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Ні |
| Підсвічування | Ні |
| Розкладний стіл | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Стільниця | ДСП, ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |