6 563 ₴
5 906,70 ₴
Відправка з 19 квітня 2026
Сучасний навісний туалетний столик із дзеркалом Сан-Маріно шириною 100 або 120 см, наша новинка. Містить дві висувні шухляди на телескопічних направляючих з дотяжкою. Також до комплекту входить настінне дзеркало 100\120*60 см.
Спальня Сан Марино модульна, за рахунок можливості вибрати колір, комплектацію і розміри елементів, Ви зможете облаштувати практично будь-яку спальню.
Також наші дизайнери, йдучи в ногу з трендами, підібрали для Вас найактуальніші декори: білий, сірий, графіт, сатин (шампань) та капучино, а також вставка дуб артизан. Усю видиму фурнітуру, а саме ніжки та ручки - пропонуємо в чорному кольорі, що є одним із найстильніших поєднань 2023 року.
Виготовляється компанією GV-mebli з ламінованої ДСП завтовшки 18 мм, класу Е1 (не містить шкідливих для людини клеїв і смол). Фасади з ПВХ-крайкою 2 мм. Телескопічні напрямні шухляд і завіси з плавним дотягом від польського виробника.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
![]() |
| В якості ліжка можна замовити ліжка від фабрики Шик Галичина |




Використовуючи модульну систему Сан Маріно, ви зможете зібрати комплекти в такі кімнати:
![]() |
![]() |
| Передпокій | Спальня |
![]() |
![]() |
| Вітальня | Підліткова \ Дитяча |

| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | туалетний столик |
| Тип встановлення консолі | настінна |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Тип встановлення дзеркала | настінна |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий, Білий, Капучіно, Сірий |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Комплектація | Без дзеркала |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Оснащення направляючих доводчиками | Так |
| Розміри дзеркала | |
| Ширина дзеркала | 100 см |
| Висота дзеркала | 60 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри туалетного столика | |
| Довжина столика | 100 см |
| Глибина столика | 45 см |
| Висота столика з урахуванням стільниці | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | графіт |
| Тип установки дзеркала | настінна |