6 665 ₴/пог.м

Кухня Флоренс фарба глянець - модульна кухня, виготовленна в сучасному стилі з фарбованими ДСП фасадами в кольорі лава мат або білий глянець в поєднанні з плівковим фасадом в кольорі дуб Крафт. Корпус виготовленний з ДСП 16мм в білому кольорі. Кожна секція укомплектована всією необхідною фурнітурою (пластикові ніжки, врізні ручки, петлі, телескопічні направляючі). Кухня продається потумбах, відповідно можна підібрати кухонну стінку, за вашими розмірами. Стільниця, плінтус, пристінний борт купується окремо.
Ціна вказана за погонний метр без стільниці




Варіанти стільниць:






Фурнітура кухні:
До замовлення доступна фурнітура (петлі та напрямні ящиків) з доводчиком. У стандартній комплектації доводчика немає.
Другие модульные кухни: https://svitmebliv.org/g17078136-kuhn

Всі меблі транспортуються в якісній щільній упаковці, з комплектом фурнітури і інструкцією для самостійної зборки.
По Львові можлива послуга доставки та монтажу. Ціни можна взнати в менеджера.
Графік роботи та розташування магазинів: https://svitmebliv.org/ua/about_us
Доставка та оплата: https://svitmebliv.org/ua/delivery_info
Інша інформація про нас: https://svitmebliv.org/ua/contacts
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Миро-Марк |
| Країна виробник | Україна |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного гарнітура | модульний |
| Форма кухонного гарнітура | прямий, П-подібний, кутовий |
| Форма фасаду | прямий, радіусний |
| Габаритні розміри кухонного гарнітура | |
| Висота верхнього рівня | 720 мм |
| Висота нижнього рівня | 850 мм |
| Глибина верхнього рівня | 300 мм |
| Глибина кухонної стільниці | 600 мм |
| Матеріал виготовлення кухонного гарнітура | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасад | фарбована ДСП, ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики кухонного гарнітура | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип меблевої ручки | ручка-рейлінг |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стільниця | Термостійка Плита |