6 764 ₴
5 749,40 ₴
Дерев'яне односпальне ліжко Алекс 90*200 см, виготовлене Радехівською фабрикою, з двох варіантів порід дерева на ваш вибір: бук або дуб, в кольорі горіх. Ліжко комплектується ортопедичними ламелями (основа під матрац). Матрац у ціну не входить. Ліжко Алекс подарує відчуття комфорту, а завдяки надійності матеріалів і конструкції буде служити вам довгі роки.
Матеріали:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид ліжка | одноярусне ліжко |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Горіх |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Основа | Ламелі |
| Порода дерева | Бук |
| Розмір спального місця | 90х200 |
| Розміри рекомендованого матраца | 90х200 |
| Стан | Новий |
| Тип ліжка | односпальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 80 см |
| Довжина ліжка | 206 см |
| Ширина ліжка | 102 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 90 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | натуральне дерево, меблевий щит |
| Ніжки | меблевий щит, натуральне дерево |
| Узголів'я ліжка | натуральне дерево, меблевий щит |