17 704 ₴
Ортопедичний матрац Come-For робить Софт із 5 зонами жорсткості адаптується до форм людини, забезпечуючи правильне положення тіла під час сну. Блок незалежних пружин Pocket Spring 5 виключає деформацію та просідання матраца у разі нерівномірного навантаження. Середній рівень жорсткості створюється двома подвійними шарами термоповсті. Одна зі сторін матраца жорсткіша завдяки прошарку латексованої койри. Анатомічний ефект створюється м'якою піною Spring Foam, яка забезпечує приємне розслаблення м'язів. Висота матраца 20 см, а навантаження на одне спальне місце до 120 кг.







Якісний текстиль, вироблений на турецькій фабриці та відповідає високим вимогам до якості. Він підкорює неймовірно приємною текстурою й доводить правильність вибору чудовою зносостійкістю. Він не мнеться, не схильний до стирання і вицвітання. А завдяки високій повітропроникності він подарує однаково комфортні відчуття взимку та влітку, незалежно від температури та вологості в приміщенні.

Come-For Делайт Софт — вибір тих, хто хоче подбати про здоров'я спини без великих витрат. Ця модель середнього цінового сегмента, яка допоможе організувати повноцінний відпочинок і відновити сили. Завдяки блоку незалежних пружин робить Софт ідеально підійде для організації двоспального місця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Come-For |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 19 см |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість зон жорсткості матраца | 5 |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 120 кг |
| Наповнення матраца | Sping Foam, кокосова койра, термоповсть |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 160х200 |
| Тип пружинного блоку матраца | незалежний пружинний блок "Pocket Spring" |
| Форма матраца | прямокутний |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 160 см |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | середньої жорсткості |
| Сторона матраца 2 | жорсткий |