6 861 ₴
6 517,95 ₴
Великий письмовий стіл на два робочих місця Е-03 від фабрики Київський Стандарт, шириною 200 см і глибиною 60 см. Виготовляється з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм класу Е1 (не містить шкідливих речовин) у трьох варіантах кольорів на вибір.
Цей письмовий стіл ідеально підійде як для двох школярів, так і для пари, яка працює з дому. Стіл оснащений зручною надбудовою з полицями для зберігання книг, документів і різних предметів, а також чотирма шухлядами для додаткового приладдя. Це функціональне і стильне рішення для облаштування спільного робочого простору, що забезпечує комфорт і порядок.
Виконаний у вишуканому кольорі венге, стіл стане гармонійним доповненням будь-якого інтер'єру. Також доступний у варіантах білого кольору з текстурою дерева або кольору дуб сонома, що дає змогу вибрати найбільш відповідне рішення для вашого простору.
Складається з:
Матеріали та фурнітура:
Виготовляється в трьох варіантах кольорів:


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Київський Стандарт |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Венге |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Наявність надбудови | Так |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Призначення | Для ноутбука |
| Регулювання висоти | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | письмовий стіл |
| Тип столу | прямий |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 1520 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Розміри стільниці | |
| Висота від підлоги | 765 мм |
| Глибина стільниці | 600 мм |
| Довжина стільниці | 2000 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Ні |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Стільниця | ДСП, ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Венге, Дуб венге, Дуб сонома |