9 780 ₴
8 802 ₴
Відправка з 26 квітня 2026Розкладний стіл "Фест" завдовжки 1 метр, шириною 70 см, виготовляється львівською фабрикою в різних варіантах кольорів стільниці та дерев'яних ніжок. Матеріал стільниці столу постформінг, один із найзручніших у догляді для столу на кухню. За рахунок практичного невеликих розмірів, покриття стільниці, розміщених по кутах ніжках і можливості розкладання, ця модель одна з найпопулярніших для маленьких кухонь. Ніжки виготовляються із натурального дерева, породи вільха. Стільниця прокромлена пластиковою кромкою завтовшки 2мм.

Розміри столу:
довжина - 100 см;
довжина в розкладеному вигляді - 160 см;
ширина - 60 см;
висота - 75 см.
Ви можете комбінувати кольори стільниці та ніжок. Доплата за білий та слонова кістка 20%

• Ніжки та корпус столу виготовляється з натурального дерева у 9 варіантах кольорів: венге, темний горіх, горіх, слонова кістка, дуб сонома, яблуня, вільха, дуб трюфель та білий;
• Стільниця - постформінг (товщиною 28мм), що є великою перевагою для кухонного столу, так як дане покриття максимально легке у догляді і стійке до плям;
• Стільниця покромкована ПВХ кромкою 2 мм, що гарантує міцність і гарний зовнішній вигляд;
• Стіл розкладний. У розкладеному вигляді можна розмістити до 8 осіб. • Расположение ножек по углам гарантирует устойчивость стола.

Графік роботи і розташування магазинів: https://svitmebliv.org/about_us
Доставка і оплата: https://svitmebliv.org/delivery_info
Інша інформація про нас: https://svitmebliv.org/contacts
+380 (97) 60-2-6006 
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Летро |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Дуб |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Вільха, Горіх темний, Венге, Слонова кістка (ivory), Дуб венге, Горіх, Білий |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | розсувний |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу | 1000 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1000 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1600 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | масив дерева |
| Стільниця | ДСП, постформінг |
| Фасади | постформінг |
| Царговий пояс столу | натуральне дерево, масив дерева |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір стільниці кухонного столу | Да |
| Трансформація кухонного столу в журнальний столик | Немає |
| Форма стільниці столу | прямокутна |