6 425 ₴
5 782,50 ₴
Письмовий стіл Сашок ДСП від фабрики Летро з тумбою і надбудовою - це компактне і функціональне рішення для домашнього навчання. Він ідеально підходить для школярів і студентів, пропонуючи зручний простір для навчальних матеріалів та особистих речей. Стіл оснащений шухлядою для зберігання канцелярського приладдя, а надбудова з шафками забезпечує додаткове місце для книг і підручників. Невиїзна полиця під стільницею та відкрита полиця внизу столу додають додаткового простору для зберігання книг, документів чи інших необхідних предметів. Цей стильний і практичний стіл допоможе створити комфортну й ефективну обстановку для навчання та роботи.
Виготовлення з ламінованого ДСП класу Е1 є перевагою з огляду на його безпечність для здоров'я та довкілля. Доступність різних варіантів кольорів і можливість комбінування між собою дають змогу обрати оптимальний варіант, що відповідає інтер'єру приміщення або особистим уподобанням.
Стіл із надбудовою Сашок ДСП практичний і функціональний вибір для створення затишного і продуктивного робочого простору.
Стіл можна замовити в дзеркальному варіанті (тумба ліворуч), вказувати під час оформлення замовлення.
За необхідності розміри столу можна змінити, детальну інформацію та прорахунок можна дізнатися у нашого менеджера.
Складається з:
Матеріали та фурнітура:


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Летро |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Кількість місць | 1 |
| Кількість тумб | 1 шт. |
| Наявність надбудови | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Стіл |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Розміри стільниці | |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Глибина стільниці | 580 мм |
| Довжина стільниці | 868 мм |
| Комплектація | |
| Висувна полиця для клавіатури | Ні |
| Полиця-надбудова під монітор | Ні |
| Підставка під системний блок | не передбачена |
| Габаритні розміри столу | |
| Глибина | 580 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Ні |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП, ДСП |