



14 473 ₴
13 025,70 ₴
Відправка з 28 травня 2026Дерев'яний кухонний куточок Туніс виготовляється червоноградською фабрикою Летро з натурального дерева (вільха або сосна) у 7 різних варіантах кольорів дерева. Уже кілька років поспіль дана модель є популярна серед наших клієнтів. Має зручну м'яку спинку та глибоке посадочне місце. Також під сидінням кута є простора ніша для зберігання різних речей. Через те, що кольори дерева та тканини обирає клієнт, кут підійде для кухні в будь-якому стилі.
Кухонні куточки фабрики Летро можна виготовити на замовлення під індивідуальні розміри клієнта (тільки довжину обох лавок). Вартість можна дізнатися у нашого менеджера.
Розміри кухонного столу:
Розміри розкладного кухонного столу:
Розміри м'якого табурета:
Варіанти кольорів фарби (дерева):


Популярні тканини для оббивки м'якої частини:
Тканина Exim Textil Jeep миюча (штучна замша)

Миюча тканина Exim Textil Jeep (штучная замша)
Тканина Exim Textil Савана Нова (мікророгожка)
Тканина Exim Textil Місті (велюр)

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Летро |
| Країна виробник | Україна |
| Тип меблів | кухонний куточок |
| Сторона кута | лівий, взаємозамінний, правий |
| Розкладне спальне місце | Ні |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний, Горіх світлий, Венге, Слонова кістка (ivory), Дуб венге, Венге магія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Покриття | Лак |
| Склад кухонного куточка | |
| Лавка пряма | 2 шт. |
| Лавка кутова | 1 шт. |
| Комплектація куточка | |
| Короб для зберігання | 2 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | натуральне дерево |
| Стільниця столу | постформінг |
| Опори столу | натуральне дерево |
| Обивний матеріал | Мікрофібра |
| Габаритні розміри куточка | |
| Довжина куточка | 1670 мм |
| Глибина куточка | 1270 мм |
| Висота куточка з урахуванням спинки | 850 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1020 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Габаритні розміри табурета | |
| Ширина табурета | 350 мм |
| Глибина табурета | 310 мм |
| Висота табурета | 430 мм |
| Колір | |
| Колір | Горіх темний |
| Вставки | Без вставок |