3 197 ₴
3 037,15 ₴
Відправка з 30 квітня 2026Тумба для взуття з м'яким сидінням МВ-20 Київський Стандарт у поєднанні кольорів дуб сонома і білий створює атмосферу світлого і затишного інтер'єру з природними акцентами. Виготовлена з екологічного ламінованого ДСП класу E1, безпечного для здоров'я, без шкідливих клейових складів і смол. Це ідеальне рішення для організації вашого передпокою. Тумба оснащена м'яким сидінням і спинкою, що забезпечують комфорт під час використання. У нижній частині передбачена закрита ніша для взуття, яка допомагає підтримувати чистоту й акуратно зберігати взуття поза увагою.
Тумба представлена у двох варіантах ширини, що дає можливість підібрати ідеальні розміри для вашого інтер'єру. Необхідні параметри уточнюйте під час оформлення замовлення. Усі доступні варіанти можна побачити на фото нижче або перейти за посиланням для детального перегляду.
Є частиною модульної системи МВ, яка включає 22 елементи, що дає можливість вам самостійно підібрати колір, розміри та конфігурацію секцій, створюючи індивідуальне рішення для вашого коридору.
Матеріали та фурнітура:
ВАЖЛИВО! Елементи модульних меблів для коридору МВ Київський Стандарт представлені в декількох варіантах розмірів, що дає можливість підібрати оптимальне рішення для вашого простору. У деяких модулях передбачено вибір висоти, ширини і глибини, забезпечуючи максимальну гнучкість і зручність в облаштуванні інтер'єру. Для шаф передбачена можливість доповнення антресолями, що збільшує їхню висоту до 270 см. Ознайомитися з фотографіями всіх елементів та їхніми розмірами можна нижче, а за посиланням ви зможете вибрати потрібні модулі меблів для вашого коридору.
https://svitmebliv.org/ua/g95455250-modulnaya-prihozhaya-kievskogo


Приклади комплектів:
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Київський Стандарт |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Дуб сонома + білий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома + білий |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма тумби | пряма |
| Форма шафи | прямий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 450 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Комплектація | |
| Дверка | 1 шт. |
| Сидіння для взування | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП, ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ДСП, ламінована ДСП |