3 961 ₴
3 366,85 ₴
Сучасна півтораметрова ТВ тумба 2д1ш Велс у стилі лофт, шириною 174 см. Містить 2 закритих тумби з полицями всередині, відкриту полицю для ТВ техніки і висувну шухляду на телескопічних направляючих. Виготовляється з ламінованого ДСП, в комбінації кольорів: дуб артізан і венге. Тумба під телевізор 2д1ш Велс належить до модульної вітальні Велс, елементи якої дають змогу підібрати необхідний комплект у вашу вітальню в стилі лофт.
Складається з:
Матеріали та фурнітура:
Виготовляється в комбінації кольорів:

Всі елементи модульних меблів у вітальню Велс:
https://svitmebliv.org/ua/site_search?search_term=Велс+Мебель+Сервіс


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб артезіан, Дуб артисан + венге |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Функціональне призначення | Під плазмовий і РК телевізор, Під ЕЛТ телевізор |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 578 мм |
| Глибина тумби | 412 мм |
| Ширина тумби | 1536 мм |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Дверка | 2 шт. |
| Полиця | 1 шт. |
| Розмір ніші під ТВ | |
| Глибина | 412 мм |
| Ширина | 1500 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Декоративні елементи | метал |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |