
8 494 ₴
8 239,18 ₴
Сучасний письмовий стіл Q-135-36 з масивною стільницею — практичне рішення для роботи та навчання. Його ширина становить 135 см, а глибина — 70 см, що забезпечує зручне робоче місце розміром 135х70 см.
Модель виготовлена з ламінованої ДСП класу Е1 (без шкідливих для здоров’я клеїв і смол) та доповнена міцними металевими ніжками. Доступна у різних кольорових варіантах, які можна обрати відповідно до інтер’єру.
Завдяки дизайну в стилі лофт, стіл Q-135-36 гармонійно впишеться як у домашній кабінет, так і в простір для навчання чи роботи.
Увага! Доставка відбувається тільки транспортними компаніями.
Складається з:
Матеріали:

Варіанти кольорів:

Весь асортимент і нюанси щодо додаткових елементів можна дізнатися у нашого менеджера:
![]() |
![]() |
| Надбудови | Підставки під монітор |
![]() |
![]() |
| Підставки під системний блок | Блоки з шухлядами |
![]() |
![]() |
| Тумби | Полиці |
![]() |
![]() |
| Шафи для одягу | Стелажі |
![]() |
|
| Офісні перегородки | |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Loft design |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Колір | Горіх |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Особливості | Металевий каркас/металеві опори |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Регулювання висоти | Ні |
| Вбудований стелаж | Ні |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1350 мм |
| Глибина | 700 мм |
| Висота | 770 мм |
| Вага | 32 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1350 мм |
| Глибина стільниці | 700 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ЛДСП і метал |
| Глибина, мм | 700 |
| Висота, мм | 770 |
| Ширина, мм | 1350 |
| Тип меблів для фільтра | Стіл письмовий |
| Товщина стільниці, мм | 36 |
| Тип комп'ютерного столу | Прямий |
| Вбудований стелаж | Ні |