
9 334 ₴
9 053,98 ₴
Сучасний письмовий стіл моделі G-160-36 із царгою та потовщеною стільницею має розміри 160 см у ширину та 70 см у глибину. Виготовляється з ламінованої ДСП класу Е1 (без шкідливих для людини клеїв і смол) та встановлюється на міцні металеві ніжки. Представлений у різних кольорових варіантах на вибір (фото доступні нижче).
Робоча поверхня розміром 160×70 см забезпечує просторий і комфортний робочий простір. За потреби стіл можна доповнити такими елементами, як тумби, надставки, підставки під монітор, стелажі та полиці.
Модель G-160-36 із царгою у стилі лофт стане практичним рішенням для домашнього кабінету, а також підійде для навчання та роботи.
Царга в кольорі Антрацит.
Увага! Доставка здійснюється тільки транспортними компаніями.
Складається з:
Матеріали:

Варіанти кольорів:

Весь асортимент і нюанси щодо додаткових елементів можна дізнатися у нашого менеджера:
![]() |
![]() |
| Надбудови | Підставки під монітор |
![]() |
![]() |
| Підставки під системний блок | Блоки з шухлядами |
![]() |
![]() |
| Тумби | Полиці |
![]() |
![]() |
| Шафи для одягу | Стелажі |
![]() |
|
| Офісні перегородки | |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Loft design |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Особливості | Металевий каркас/металеві опори |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Регулювання висоти | Ні |
| Товщина | 18 мм |
| Вбудований стелаж | Ні |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1600 мм |
| Глибина | 700 мм |
| Висота | 766 мм |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1600 мм |
| Глибина стільниці | 766 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Товщина стільниці | 36 мм |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ЛДСП і метал |
| Вбудований стелаж | Ні |