7 987 ₴
7 188,30 ₴
Великий кутовий письмовий стіл 110*110 см - ідеальне рішення для створення функціонального і комфортного робочого простору вдома. З його двома тумбами ви отримуєте безліч можливостей для зберігання та організації ваших робочих матеріалів.
Перша тумба оснащена кількома шухлядами, які забезпечать зручне зберігання документів, канцелярського приладдя та інших дрібниць. Друга тумба оснащена полицями, що робить її ідеальним місцем для зберігання книг, папок або інших потрібних вам речей.
Висувна полиця для клавіатури забезпечує зручний доступ до комп'ютера або ноутбука, даючи вам змогу комфортно працювати або вивчати вдома. Це також допомагає звільнити площу на стільниці для інших завдань або додаткового обладнання.
Завдяки своєму кутовому дизайну цей стіл оптимально використовує простір у кімнаті, заощаджуючи місце і при цьому надаючи максимальну функціональність. З його допомогою ви зможете створити ефективне і затишне робоче місце прямо у себе вдома.
Виготовлення з ламінованого ДСП класу Е1 є перевагою з огляду на його безпечність для здоров'я та довкілля. Доступність різних варіантів кольорів і можливість комбінування між собою дають змогу обрати оптимальний варіант, що відповідає інтер'єру приміщення або особистим уподобанням.
За необхідності розміри столу можна змінити, детальну інформацію та прорахунок можна дізнатися у нашого менеджера.
Складається з:
Матеріали та фурнітура:


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Летро |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Так |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Призначення | Для ноутбука |
| Регулювання висоти | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | письмовий стіл |
| Тип столу | кутовий (ергономічний) |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Форма стільниці | кутова |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 750 мм |
| Глибина | 1100 мм |
| Довжина | 1100 мм |
| Розміри стільниці | |
| Глибина стільниці | 110 мм |
| Довжина стільниці | 110 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Ні |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Колір | |
| Колір | дуб крафт білий/графіт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Біле дерево, Білий, Бук світлий, Венге, Венге магія, Дуб венге, Дуб сонома, Дуб світлий сонома, Горіх екко |