
8 075 ₴
7 832,75 ₴
Стильний письмовий стіл моделі G-135-36 із царгою та потовщеною стільницею має ширину 135 см і глибину 70 см. Виготовляється з ламінованої ДСП класу Е1 (не містить шкідливих для людини клеїв і смол) та доповнений металевими ніжками. Доступний у різних кольорових варіантах на вибір (фото представлені нижче).
Робоча поверхня розміром 135×70 см забезпечує комфортний простір для роботи або навчання. За потреби стіл можна доукомплектувати додатковими елементами: тумбами, надставками, підставками під монітор, стелажами та полицями.
Письмовий стіл G-135-36 із царгою в стилі лофт стане чудовим варіантом для домашнього кабінету, а також підійде для навчання чи роботи.
Царга в кольорі Антрацит.
Увага! Доставка здійснюється тільки транспортними компаніями.
Складається з:
Матеріали:

Варіанти кольорів:

Весь асортимент і нюанси щодо додаткових елементів можна дізнатися у нашого менеджера:
![]() |
![]() |
| Надбудови | Підставки під монітор |
![]() |
![]() |
| Підставки під системний блок | Блоки з шухлядами |
![]() |
![]() |
| Тумби | Полиці |
![]() |
![]() |
| Шафи для одягу | Стелажі |
![]() |
|
| Офісні перегородки | |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Loft design |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Особливості | Металевий каркас/металеві опори |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Регулювання висоти | Ні |
| Колір | Антрацит |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1350 мм |
| Глибина | 700 мм |
| Висота | 766 мм |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1350 мм |
| Глибина стільниці | 700 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Товщина стільниці | 18 мм |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | метал |
| Користувацькi характеристики | |
| Матеріал | ЛДСП і метал |
| Глибина, мм | 700 |
| Висота, мм | 750 |
| Ширина, мм | 1350 |
| Вага (кг) | 40 |
| Тип меблів для фільтра | Стіл письмовий |
| Товщина стільниці, мм | 36 |
| Тип комп'ютерного столу | Прямий |