11 394 ₴
10 824,30 ₴
Кухонний комплект Даллас виготовляється з натурального дерева (ясен) у кольорі горіхів. Складається з комфортного кута розміром 150 * 115 см, розкладного стола та двома м'якими табуретками. Має зручну м'яку спинку та глибоке посадкове місце. Також під сидінням кута є простора ніша для зберігання різних речей.
Габарити:

Об умовах оплати і доставки: https://svitmebliv.org/delivery_info

Для замовлення телефонуйте або скористайтеся формою замовлення. Наш менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення необхідних деталей.
Телефоны
+380 (97) 60-2-6006 
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх лісовий |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Розкладне спальне місце | Ні |
| Стан | Новий |
| Сторона кута | правий, взаємозамінний, лівий |
| Тип меблів | кухонний куточок |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу | 1060 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1390 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Габаритні розміри куточка | |
| Глибина куточка | 1150 мм |
| Довжина куточка | 1550 мм |
| Склад кухонного куточка | |
| Диван прямий | 2-х місцевий |
| Лавка кутова | 1 шт. |
| Лавка пряма | 2 шт. |
| Пуф | 2 шт. |
| Розкладний стіл | Так |
| Стіл | Так |
| Комплектація куточка | |
| Короб для зберігання | 2 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | натуральне дерево |
| Опори столу | натуральне дерево |
| Стільниця столу | ламінована ДСП |