
10 070 ₴
9 767,90 ₴
Сучасний письмовий стіл Q-160-36 з масивною стільницею — зручне рішення для роботи та навчання. Його ширина становить 160 см, а глибина — 70 см, що забезпечує просторе робоче місце розміром 160×70 см.
Модель виготовлена з ламінованої ДСП класу Е1 (без шкідливих для здоров’я клеїв і смол) і оснащена надійними металевими ніжками. Доступна у різних кольорових варіантах, які можна підібрати відповідно до інтер’єру.
Завдяки дизайну в стилі лофт, стіл Q-160-36 добре впишеться як у домашній кабінет, так і в простір для навчання чи роботи.
Увага! Доставка здійснюється тільки транспортними компаніями.
Складається з:
Матеріали:

Варіанти кольорів:

Весь асортимент і нюанси щодо додаткових елементів можна дізнатися у нашого менеджера:
![]() |
![]() |
| Надбудови | Підставки під монітор |
![]() |
![]() |
| Підставки під системний блок | Блоки з шухлядами |
![]() |
![]() |
| Тумби | Полиці |
![]() |
![]() |
| Шафи для одягу | Стелажі |
![]() |
|
| Офісні перегородки | |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Loft design |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Колір | Горіх |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Особливості | Металевий каркас/металеві опори |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Регулювання висоти | Ні |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1600 мм |
| Глибина | 700 мм |
| Висота | 766 мм |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1600 мм |
| Глибина стільниці | 700 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Прямокутна |
| Тип | Стіл письмової |
| Матеріал стільниці | ДСП |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Ширина, див | 160 |
| Вага (кг) | 35 |
| Товщина стільниці, мм | 36 |
| Висота, см | 75.5 |
| Глибина, см | 70 |
| Країна-вивідувач товару | Україна |