


5 030 ₴
4 778,50 ₴
Відправка з 06 травня 2026Сучасний прямий письмовий стіл з товстою стільницею 32 мм Чикаго, шириною 120 см і глибиною 60 см. Цей письмовий стіл у стилі лофт стане стильним і функціональним доповненням вашого домашнього офісу або навчального простору. Прямолінійний і мінімалістичний дизайн підкреслюється чорними металевими ніжками, що надають конструкції стійкість і сучасний індустріальний вигляд. Чудово підходить для роботи з ноутбуком, читання або виконання домашніх завдань, стіл забезпечує комфорт і достатній робочий простір, зберігаючи при цьому атмосферу легкості та простору в інтер'єрі.
Виготовляється з ламінованої ДСП, класу Е1 (не містить шкідливих для людини клеїв і смол) і металевих ніжок, у різних варіантах кольорів на ваш вибір.
Так само письмовий стіл можна замовити в інших розмірах:

Матеріали:
Варіанти комбінацій кольорів:


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Гарант |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Дуб сонома |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Призначення | Для ноутбука |
| Регулювання висоти | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | письмовий стіл |
| Тип столу | прямий |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 720 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Розміри стільниці | |
| Глибина стільниці | 600 мм |
| Довжина стільниці | 1200 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ДСП, ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Дуб артизан, Дуб крафт золотий, Дуб сонома, Сірий |