3 623 ₴
Увага! Доставка здійснюється тільки транспортними компаніями.
Матеріали:
Варіанти кольорів:
Наявність уточнювати у менеджера.


| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | крісло |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Графіт, Бежевий, Сірий, М'ятний |
| Колір оббивки | Світло-сірий |
| Виробник | Intarsio |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Покриття | Без покриття |
| Колір каркасу | Чорний |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | Ніжки |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Колір | Сірий |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | метал |
| Спинка | гнута фанера, фанера |
| Сидіння | фанера, гнута фанера |
| Підлокітник | гнута фанера, фанера |
| Обивний матеріал | Рогожка |
| Матеріал основи | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 860 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Глибина | 580 мм |
| Висота | 480 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма сидіння | прямокутна |