1 284 ₴
1 219,80 ₴
Стильний кухонний стілець Айс, доступний у 4 варіантах кольорів. Ніжки стільця виконані з міцного металу, що забезпечує стійкість і довговічність конструкції. Сидіння виготовлене з гнутоклеєної фанери, що надає міцності. М'яка велюрова оббивка додає комфорт і елегантність.
Дана модель відрізняється сучасним дизайном. Спинка і сидіння плавно переходять одне в одне, утворюючи м'які лінії та ергономічну форму. Декоративні стьобані квадрати на сидінні та спинці додають унікальної чарівності. Тонкі чорні ніжки підкреслюють елегантний стиль стільця, який гармонійно вписується в сучасний інтер'єр, надаючи йому шарму і затишку.
Потрібний колір вказуйте під час оформлення замовлення.
УВАГА! Стандартна упаковка містить 4 стільці. Для замовлення іншої кількості додається вартість перепакування в розмірі 200 грн.
Переваги кухонного стільця з велюровою оббивкою:
Матеріали:
Виготовляється в 7 варіантах кольорів (наявність просимо уточнювати):

Догляд за стільцем або кріслом із велюру може допомогти зберегти його в хорошому стані і продовжити термін служби меблів. Велюр - це м'яка і досить делікатна тканина, тому вимагає дбайливого поводження. Ось кілька порад щодо догляду за стільцем або кріслом із велюру:
Регулярне чищення:
Видалення плям:
Регулярне вологе очищення:
Уникайте вологи:
Періодичні оновлення:
Захист від сонячного світла:
Регулярний догляд за дерев'яними або металевими частинами:
Дотримуючись цих рекомендацій і дбайливо поводячись із меблями з велюру, ви зможете зберегти їх красу і довговічність на довгі роки.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Попелястий |
| Колір (відтінок) меблів | Графіт, Темно-сірий, Сірий, Пісочний |
| Колір каркасу | Чорний |
| Колір оббивки | Сірий |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Особливості | М'яке сидіння, Наявність спинки |
| Поворотний механізм | Ні |
| Покриття | Без покриття |
| Підніжка | Ні |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Сучасний |
| Тип меблів | стілець |
| Тип опор | 4 ніжки, Ніжки |
| Тип підстави | Ніжки |
| Форма сидіння | нестандартна |
| Штабельована | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 980 мм |
| Висота табуретки | 980 мм |
| Глибина табуретки | 510 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | метал |
| Основний оббивний матеріал | велюр |
| Сидіння | велюр, гнута фанера |