2 053 ₴
1 950,35 ₴
Стильний кухонний стілець Чілі, доступний у 3 варіантах кольорів. Ніжки стільця виконані з міцного металу, що забезпечує стійкість і довговічність конструкції. Сидіння виготовлено з гнутоклеєної фанери, що додає міцності. Для оббивки стільця використовують один із найпрактичніших матеріалів - мікрофібру (штучна замша).
Дана модель відрізняється сучасним дизайном, спинка і сидіння плавно з'єднуються, утворюючи м'які лінії та ергономічну форму. Поверхня сидіння прикрашена квадратним візерунком, який привертає увагу. Тонкі чорні ніжки підкреслюють вишуканий стиль стільця, що гармонійно вписується в сучасний інтер'єр, надаючи йому шарму і затишку.
Потрібний колір вказуйте під час оформлення замовлення.
УВАГА! Стандартна упаковка містить 4 стільці. Для замовлення іншої кількості додається вартість перепакування в розмірі 200 грн.
Стілець для кухні на металевих ніжках з оббивкою з мікрофібри має кілька переваг:
Матеріали:
Рекомендації догляду за кухонним стільцем з оббивкою з мікрофібри:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Коричневий |
| Колір (відтінок) меблів | Графіт, Коричневий, Сірий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Колір оббивки | Коричневий |
| Матеріал каркасу | дерево, Метал |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Обивний матеріал | Мікрофібра |
| Особливості | М'яке сидіння, Наявність спинки |
| Поворотний механізм | Ні |
| Покриття | Без покриття |
| Підніжка | Ні |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Сучасний |
| Тип меблів | стілець |
| Тип опор | 4 ніжки, Ніжки |
| Тип підстави | Ніжки |
| Форма сидіння | квадратна |
| Штабельована | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 890 мм |
| Висота табуретки | 890 мм |
| Глибина табуретки | 460 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | метал |
| Основний оббивний матеріал | мікрофібра |
| Сидіння | гнута фанера, Поролон |