



2 993 ₴
Відправка з 10 травня 2026Приліжкова тумба Asti Junior - компактне і зручне рішення для дитячої кімнати. Виконана в поєднанні корпусу кольору дуб крафт і білих глянцевих фасадів, що візуально розширює простір і надає йому світлий і сучасний вигляд. Виготовлена з ламінованого ДСП класу E1, тумба безпечна для здоров'я дітей, оскільки не містить шкідливих речовин.
Тумба оснащена двома шухлядами, які ідеально підходять для зберігання дрібниць, книжок або іграшок, підтримуючи порядок у кімнаті. Є частиною модульної системи Асті, що дає змогу легко підібрати необхідні елементи й оптимально організувати простір у дитячій кімнаті будь-якого розміру.
Матеріали та фурнітура:
Виготовляється в комбінації кольорів:

Всі елементи модульної системи Асті:
https://svitmebliv.org/ua/site_search?search_term=Асті+Миро


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Миро-Марк |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 47 см |
| Глибина тумби | 36 см |
| Ширина тумби | 49.6 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП, ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП, ДСП |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |