4 618 ₴
4 294,74 ₴
Відправка з 19 квітня 2026Письмовий стіл шириною 110 см і глибиною 54 см стане чудовим вибором для роботи або навчання вдома. Його компактні розміри підходять для більшості приміщень, а продумана конструкція забезпечує зручність і функціональність.
Стіл виконаний у стилі лофт: лаконічна стільниця гармонійно доповнюється міцними металевими ніжками. Розмір робочої поверхні 110х54 см надає достатньо простору для розміщення ноутбука, навчальних матеріалів та інших необхідних речей. Дві шухляди забезпечують зручне місце для зберігання.
Модель виготовлено з ЛДСП високої якості та представлено в декількох колірних рішеннях, які ви можете побачити на фото нижче. Це дає змогу легко підібрати варіант, що відповідатиме вашому смаку та стилю оселі. Ідеально підійде для створення комфортного робочого місця у вітальні, спальні або кабінеті.
УВАГА! Наявність письмового столу в потрібному кольорі уточнюйте у менеджера нашої компанії.
Доставка здійснюється тільки транспортними компаніями.
Містить:
Матеріали:
Доступні кольорові рішення:
Важливо! Для уточнення наявності в бажаному кольорі зв'яжіться з нашим менеджером.

Приклади кольорів:


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moreli |
| Країна виробник | Україна |
| Вбудований стелаж | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Призначення | Для ноутбука |
| Регулювання висоти | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | письмовий стіл |
| Тип столу | прямий |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 755 мм |
| Глибина | 536 мм |
| Довжина | 1100 мм |
| Розміри стільниці | |
| Висота від підлоги | 755 мм |
| Глибина стільниці | 536 мм |
| Довжина стільниці | 1100 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | метал |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП), ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит, Білий, Білий + дуб сонома, Бетон, Бетон + білий , Венге, Венге темний + білий, Дуб венге, Дуб сонома, Дуб сонома + білий, Сірий, Урбан Лайт |