3 796 ₴
3 530,28 ₴
Письмовий стіл Барт Лайт - стильне рішення для сучасного робочого простору, виконане в актуальному стилі лофт. Модель поєднує практичний дизайн і функціональність, гармонійно вписуючись у мінімалістичні, індустріальні або сучасні інтер'єри. Стіл представлений у декількох кольорах: графіт, білий, дуб сонома і дуб евок, що дає можливість підібрати варіант, який підходить для вашого інтер'єру.
Розмір стільниці 120х55 см дозволяє комфортно розмістити ноутбук, документи та інші необхідні речі. Надійний металокаркас забезпечує міцність і довговічність конструкції, а ламіноване ДСП товщиною 16 мм робить стіл стійким до пошкоджень і довговічним у використанні.
Ця модель стане функціональним доповненням як для домашнього кабінету, так і для офісу, завдяки практичності, якісним матеріалам і сучасному дизайну.
УВАГА! Доставка здійснюється тільки транспортними компаніями.
Розміри письмового столу Барт Лайт:
Матеріали:
Доступні колірні рішення:


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doros |
| Країна виробник | Україна |
| Вбудований стелаж | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Сірий |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Регулювання висоти | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | письмовий стіл |
| Тип столу | прямий |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 780 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Розміри стільниці | |
| Висота від підлоги | 780 мм |
| Глибина стільниці | 550 мм |
| Довжина стільниці | 1200 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | метал |
| Стільниця | ДСП, ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Колір | |
| Колір столу | Графіт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, графіт, Дуб сонома, Сірий |