25 955 ₴
Меблі для вітальні Грін виконані в стилі модерн. Стильне поєднання корпусу в кольорі дуб аппалачі, фасадів у відтінку хвоя софт і вставок кольору антрацит створює актуальний образ, який стане виразним акцентом інтер'єру. Високі ніжки підкреслюють сучасний дизайн і забезпечують зручність під час прибирання. Фасади прикрашені вертикальними смугами, виконаними методом фрезерування, які додають об'єму та підкреслюють естетику колекції. Корпус меблів виготовлено з ламінованої ДСП товщиною 16 мм, фасади - з плівкового МДФ. Матеріали не містять шкідливих смол і клеїв, безпечні для здоров'я.
До комплекту входить дводверна шафа, розділена на дві секції, у кожній передбачена штанга для одягу та полиця. Шафа-пенал із полицями дає змогу зручно зберігати одяг, книжки або інші речі. Тумба під телевізор оснащена двома закритими нішами і відкритою секцією, де можна розмістити техніку або аксесуари. Завершує композицію навісна полиця для книг або декору.
Такий комплект стане вдалим рішенням для однокімнатної квартири, забезпечуючи зручну систему зберігання без перевантаженості простору. Меблі Грін модульні, завдяки чому можна підібрати елементи в потрібній комплектації.
Вітальня складається з таких елементів (шир*вис*глуб):
Стінка Грін модульна, ви можете змінити цю комплектацію.
Матеріали та фурнітура:
Виготовляється в комбінації кольорів:

Всі елементи модульної вітальні Грін:
https://svitmebliv.org/ua/site_search?search_term=Грін


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Київський Стандарт |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий, Зелений |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Новий |
| Тип стінки (гірки) | лінійна (пряма), модульна |
| Тип фасаду | прямий |
| Габаритні розміри стінки | |
| Висота стінки | 2110 мм |
| Глибина стінки | 575 мм |
| Довжина (ширина) стінки | 3070 мм |
| Розмір ніші під ТВ | |
| Глибина | 395 мм |
| Ширина | 1370 мм |
| Матеріал виготовлення стінки | |
| Задня стінка | ДВП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ, МДФ плівковий |
| Склад стінки | |
| Навісна полиця | 1 шт. |
| Пенал | 1 шт. |
| Секція для аудіо-відео апаратури | Так |
| Секція під телевізор | Так |
| Шафа для одягу (орні двері) | 1 шт. |