



30 058 ₴
Меблі для вітальні Грін виконані в стилі модерн. Стильне поєднання корпусу в кольорі дуб аппалачі, фасадів у відтінку хвоя софт і вставок кольору антрацит створює актуальний образ, який стане виразним акцентом інтер'єру. Високі ніжки підкреслюють сучасний дизайн і забезпечують зручність під час прибирання. Фасади прикрашені вертикальними смугами, виконаними методом фрезерування, які додають об'єму та підкреслюють естетику колекції. Корпус меблів виготовлено з ламінованої ДСП товщиною 16 мм, фасади - з плівкового МДФ. Матеріали не містять шкідливих смол і клеїв, безпечні для здоров'я.
У комплект входить дводверна шафа, розділена на дві секції, кожна з яких оснащена штангою для одягу і полицею. Шафа-пенал з полицями пропонує зручний простір для зберігання одягу, книг та інших предметів. Комод з чотирма шухлядами і тумбою з полицями всередині забезпечує додаткове місце для акуратного зберігання різних речей.
Такий комплект стане вдалим рішенням для однокімнатної квартири, забезпечуючи зручну систему зберігання без перевантаженості простору. Меблі Грін модульні, завдяки чому можна підібрати елементи в потрібній комплектації.
Вітальня складається з таких елементів (шир*вис*глуб):
Стінка Грін модульна, ви можете змінити цю комплектацію.
Матеріали та фурнітура:
Виготовляється в комбінації кольорів:

Всі елементи модульної вітальні Грін:
https://svitmebliv.org/ua/site_search?search_term=Грін


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Київський Стандарт |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий, Зелений |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Новий |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Тип стінки (гірки) | лінійна (пряма), модульна |
| Тип фасаду | прямий |
| Габаритні розміри стінки | |
| Висота стінки | 2110 мм |
| Глибина стінки | 575 мм |
| Довжина (ширина) стінки | 3070 мм |
| Матеріал виготовлення стінки | |
| Задня стінка | ДВП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ, МДФ плівковий |
| Склад стінки | |
| Комод | 1 шт. |
| Пенал | 1 шт. |
| Шафа для одягу (орні двері) | 1 шт. |