6 153 ₴
Відправка з 07 травня 2026Вітрина Ayson — практичне та стильне рішення для вітальні. Виконана у благородному відтінку дуб артизан з текстурною поверхнею, що імітує структуру натурального дерева. Універсальне оформлення гармонійно вписується в інтер’єр і надає простору затишку.
Модель включає секцію зі скляними полицями, придатними для розміщення посуду, аксесуарів або декоративних елементів, шухляду для дрібниць і дві закриті секції з полицями з ламінованої ДСП — зручне рішення для зберігання книг, посуду та інших необхідних речей. Вітрина виготовлена з ламінованої ДСП, що не містить шкідливих смол і клеїв — це безпечний і легкий у догляді матеріал.
Входить до складу модульної системи Ayson, що дозволяє легко поєднувати її з іншими елементами і підібрати відповідну компоновку в залежності від площі приміщення.
Матеріали:

Виготовляється в кольорі дуб артизан:

Усі елементи модульних меблів Айсон:
https://svitmebliv.org/ua/site_search?search_term=Ayson+VMV+Holding


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ВМВ Холдинг |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Кількість дверцят | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип вітрини | пряма |
| Тип фасаду | прямий |
| Габаритні розміри вітрини | |
| Висота вітрини | 1530 мм |
| Глибина вітрини | 365 мм |
| Ширина вітрини | 860 мм |
| Матеріал виготовлення вітрини | |
| Задня стінка | ДВП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | скло, ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |