


2 114 ₴
Тумба для взуття Нео виконана в сучасному стилі та вирізняється лаконічним дизайном. У конструкції передбачені полиці, які зручно використовувати для зберігання взуття.
Виготовлена з екологічно чистого ЛДСП товщиною 16 мм, що не містить шкідливих смол і клеїв. Доступна в 10 колірних варіантах (див. фото нижче), що дає змогу підібрати тумбу під стиль інтер'єру. Є частиною модульної системи Нео, завдяки чому її можна легко поєднувати з іншими елементами і зібрати відповідний комплект меблів для передпокою.
Матеріали:

Усі елементи модульних меблів Нео:
https://svitmebliv.org/ua/site_search?search_term=Нео+Мебель+Стар


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mebel-Star |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Сірий |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит, Дуб сонома, Дуб Тахо, Білий, Сірий |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Форма шафи | прямий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 530 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Комплектація | |
| Дверка | 2 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП, ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП, ДСП |