1 353 ₴
1 150,05 ₴
Відправка з 20 травня 2026Приліжкова тумба Бруклін підійде для дитячої кімнати і виконана в сучасному стилі з лаконічним дизайном. Гладкі фасади без ручок підкреслюють мінімалістичний вигляд меблів. Для оформлення доступні два кольори: білий і дуб крафт золотий. Виготовлена з ламінованої ДСП завтовшки 16 мм, яка не містить шкідливих смол і клеїв - матеріал безпечний для дитини і простий у догляді.
Модель оснащена двома шухлядами, в яких зручно зберігати книжки, невеликі іграшки, аксесуари та інші потрібні речі поруч із ліжком.
Тумба входить до модульної системи Бруклін, завдяки чому її можна доповнити іншими елементами й оформити дитячу в єдиному стилі з урахуванням віку та потреб дитини.
Матеріали:
Виготовляється у двох варіантах кольорів:

Усі елементи модульної системи Бруклін:
https://svitmebliv.org/ua/site_search?search_term=Бруклін+Мебель+Сервіс


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб крафт золотий, Білий |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 39.6 см |
| Глибина тумби | 35 см |
| Ширина тумби | 40.4 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП, ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП, ДСП |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Колір | |
| Колір | Дуб крафт золотий |