11 449 ₴
9 731,65 ₴
Відправка з 23 травня 2026Комплект меблів для передпокою Моніка виконаний в стилі модерн і відрізняється вишуканим та лаконічним дизайном. Стильна комбінація відтінків глиняний сірий та сирверджек підкреслює сучасний характер меблів. Гладкі та рифлені фасади вдало поєднуються між собою, створюючи ефектний візуальний рельєф. Чорні ніжки додають конструкції стійкості і легкості, завершуючи образ.
Корпус виготовлений з ламінованої ДСП товщиною 16 мм, фасади комбіновані: рифлені виконані з МДФ, гладкі – з ЛДСП.
У набір входять:
Модульна система Моніка дає можливість вибирати необхідні елементи і створювати зручне рішення для передпокою будь-якого розміру.
Розміри елементів передпокою (шир*вис*глиб):
Матеріали:
Виготовляється в комбінації кольорів:

Всі елементи модульної системи Моніка:
https://svitmebliv.org/ua/site_search?search_term=Моніка+Мебель+Сервіс

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип передпокою | модульна, стандартна |
| Кількість предметів | 4 |
| Колір | Сірий |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий, Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Ширина | 1550 мм |
| Склад комплекту | |
| Тумба для взуття | 2 шт. |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Вішалка для одягу | Так |
| Відділення для головних уборів | Так |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП, ДСП |
| Фасади | МДФ, ДСП, ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Довжина | 1550 мм |
| Глибина | 407 мм |
| Висота | 1870 мм |