3 435 ₴
2 919,75 ₴
Відправка з 24 травня 2026Столик у вітальню журнальний Моніка виконаний у стилі модерн і відрізняється вишуканим, але лаконічним дизайном. Поєднання відтінків глиняний сірий і сирверджек підкреслює сучасний характер меблів. Гладкі та рифлені фасади гармонійно доповнюють один одного, створюючи виразний рельєф. Чорні ніжки надають столику легкість і стійкість, завершуючи його вигляд.
Корпус виготовлений з ламінованого ДСП товщиною 16 мм. Фасади комбіновані: рифлені виготовлені з МДФ, гладкі — з ЛДСП.
Столик оснащений відкритою нішею для журналів, книг, планшета і шухлядою для інших дрібних речей.
Є частиною модульної системи Моніка, що дозволяє доповнити його іншими елементами меблів і створити зручний функціональний комплект для вітальні.
Матеріали:
Виготовляється в комбінації кольорів:

Всі елементи модульної системи Моніка:
https://svitmebliv.org/ua/site_search?search_term=Моніка+Мебель+Сервіс

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Кількість додаткових полиць | 1 шт. |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий, Сірий |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Регулювання столика | |
| Регулювання висоти столика | Ні |
| Регулювання розміру стільниці | Ні |
| Трансформація столика в обідній стіл | Ні |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП), ДСП |
| Каркас, ніжки | ДСП, ламінована ДСП, пластик |
| Фасади | МДФ, ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 1100 мм |
| Глибина столика | 610 мм |
| Висота столика | 421 мм |
| Товщина стільниці | 16 мм |