11 878 ₴
10 690,20 ₴
Відправка з 18 травня 2026
Вiтрина з підсвіткою однодверна ВТ-7
Сан Маріно
Вiтрина з підсвіткою однодверна ВТ-7 шириною 45, 50 або 60 см. Сан-Маріно, виготовляється з ламінованого ДСП завтовшки 18 мм, з ПВХ кромкою, завтовшки 2 мм. Складається з 1 секції. За рахунок можливості вибрати колір і розмір, а також інші елементи меблів у вітальню Сан Марино, Ви зможете облаштувати практично будь-яку вітальню.
Також наші дизайнери, йдучи в ногу з трендами, підібрали для Вас найактуальніші декори: білий, сірий, графіт, сатин (шампань) та капучино.
Додаткова інформація:
- Секція ВТ-7 з дверкою яка відкривається вліво;
- Секція ВТ-7 комплектується підсвіткою.
Розміри ВТ вітрини ВТ-7 Сан Марино:
ширина - 45, 50, 60 см;
глибина - 45 см;
висота - 200 см.
Ціна вказана за вітрину шириною 45см.
Ширину та глубину можна змінити під Ваш розмір, з доплатою 50%.




Використовуючи модульну систему Сан Маріно, ви зможете зібрати комплекти в такі кімнати:
![]() |
![]() |
| Передпокій | Спальня |
![]() |
![]() |
| Вітальня | Підліткова \ Дитяча |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип вітрини | пряма |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Тип фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Сатин, Графіт, Капучіно, Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Покриття | Без покриття |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип меблів | сервант |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Так |
| Матеріал виготовлення вітрини | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | скло |
| Задня стінка | ДВП |
| Габаритні розміри вітрини | |
| Ширина вітрини | 450 мм |
| Глибина вітрини | 450 мм |
| Висота вітрини | 2000 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 450 мм |
| Глибина тумби | 450 мм |
| Висота тумби | 2000 мм |
| Комплектація | |
| Дверка | 1 шт. |
| Кронштейн для настінного кріплення телевізора | Немає |
| Поворотна стільниця для обертання телевізора | Немає |
| Користувацькi характеристики | |
| Колір | Графіт |
| Ширина | 450 мм |