7 987 ₴
7 188,30 ₴
Невеликий сучасний стіл з надбудовою Сашок МДФ, шириною 90 см- зручне і компактне рішення для домашнього кабінету або робочого місця. Його особливості, такі як висувна шухляда, тумба з полицями, надбудова з шафками та відкритими полицями, роблять його функціональним і допомагають організувати робочий простір ефективно.
Виготовлення з ламінованого ДСП класу Е1, з фасадами МДФ є перевагою з огляду на його безпечність для здоров'я та довкілля. Доступність різних варіантів кольорів і можливість комбінування між собою дають змогу обрати оптимальний варіант, що відповідає інтер'єру приміщення або особистим уподобанням.
Загальні розміри столу та надбудови зручні для використання вдома. Невиїзна полиця під стільницею і відкрита полиця внизу столу додають додатковий простір для зберігання книжок, документів або інших необхідних предметів.Стіл із надбудовою Сашок МДФ практичний і функціональний вибір для створення затишного і продуктивного робочого простору.
Стіл можна замовити в дзеркальному варіанті (тумба ліворуч), вказувати під час оформлення замовлення.
За необхідності розміри столу можна змінити, детальну інформацію та прорахунок можна дізнатися у нашого менеджера.
Складається з:
Матеріали та фурнітура:


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Летро |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Горіх |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Наявність надбудови | Так |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Призначення | Для ноутбука |
| Регулювання висоти | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | письмовий стіл |
| Тип столу | Правий |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 1650 мм |
| Глибина | 580 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Розміри стільниці | |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Глибина стільниці | 580 мм |
| Довжина стільниці | 868 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Ні |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Стільниця | МДФ плівковий |
| Фасади | МДФ, МДФ плівковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Венге, Венге магія, графіт, Дуб венге, Дуб крафт золотий, Дуб сонома, Дуб світлий сонома, Дуб трюфель, Крафт білий, Сірий |