15 600 ₴
Відправка з 17 травня 2026Диван "Барон" от украинского производителя. Механизм трансформации еврокнижка. Наполнение ламеллии и пружинный блок. Изготавливается в разных цветовых тканевых вариантах. В середине большая ниша под белье или другие вещи. Имеет защитную планку от стены. Диван Барон виконується в двох варіантах, з непрошитою і прошитою тканиною (+250грн)

Размер спального места:
155х190 см
Размеры дивана в собраном (в разобраном):
Ширина - 220 см;
Высота - 84 (67) см;
Глубина - 110 (156) см.
Вы можете посмотреть диван в живую в магазине "Світ Меблів" который находится во Львове на проспекте Червоної Калини 77.
0976026006 вайбер
0736026006 Антон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lina |
| Колір | Червоний |
| Механізм трансформації спального місця | Єврокнижка |
| Наявність спального місця | Так |
| Стан | Новий |
| Тип дивана | прямий |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 85 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 150 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина дивану | 110 |
| Довжина дивану | 220 |