5 295 ₴
4 765,50 ₴
Стильний письмовий стіл Піксель від Фабрики Летро шириною 90 см - ідеально підходить для школяра або студента, надаючи зручність використання вдома. З його компактними розмірами він легко впишеться в будь-яке приміщення. Дві шухляди забезпечать достатньо місця для зберігання канцелярського приладдя, а відкрита полиця під стільницею дасть змогу зручно розмістити книги та навчальні матеріали. Крім того, його сучасний дизайн додасть нотку елегантності в інтер'єр вашого будинку.
Виготовлення з ламінованого ДСП класу Е1 є перевагою з огляду на його безпечність для здоров'я та довкілля. Доступність різних варіантів кольорів і можливість комбінування між собою дають змогу обрати оптимальний варіант, що відповідає інтер'єру приміщення або особистим уподобанням.
Стіл можна замовити в дзеркальному варіанті (тумба ліворуч), вказувати під час оформлення замовлення.
За необхідності розміри столу можна змінити, детальну інформацію та прорахунок можна дізнатися у нашого менеджера.
Складається з:
Матеріали та фурнітура:


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Летро |
| Країна виробник | Україна |
| Вид столу за своїм призначенням | письмовий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Кількість місць | 1 |
| Кількість столів у групі | 1 шт. |
| Кількість тумб | 1 шт. |
| Наявність надбудови | Ні |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Стіл |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 750 мм |
| Глибина | 560 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Розміри стільниці | |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Глибина стільниці | 560 мм |
| Довжина стільниці | 900 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |