1 565 ₴
1 408,50 ₴
Відправка з 25 квітня 2026
Табурет кухонний з м'яким сидінням "Фест" виготовляється львівською фабрикою в різних варіантах кольорів тканин і дерев'яних ніжок. Ніжки виготовляються з натурального дерева, породи вільха. Варіанти та кольори тканин ви можете подивитися нижче.
Мінімальне замовлення 2шт.
Розміри табурета:
довжина - 31 см;
ширина - 39 см;
висота - 43 см.
До табурета можна замовити стіл і кухонний куточок, у тому ж дизайні:






| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Летро |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб венге, Білий, Слонова кістка (ivory), Вільха, Венге, Горіх темний, Горіх, Дуб сонома |
| Стан | Новий |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево |
| Габаритні розміри | |
| Висота табуретки | 430 мм |
| Глибина табуретки | 390 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Основний оббивний матеріал | велюр |