10 225 ₴
Відправка з 31 травня 2026Комод 4Ш Фуріоза виконаний у сучасному стилі й гармонійно поєднує функціональність із витонченим дизайном. Комбінація глиняно-сірого і білого шовку надає меблям стильного і легкого зовнішнього вигляду, створюючи відчуття простору і затишку.
Корпус виготовлено з ламінованої ДСП товщиною 16 мм, вкритої лаком, який забезпечує стійкість до зношування і простоту в догляді. Фасади виконані з МДФ, покритого фарбою, і прикрашені металевими ручками золотого кольору - вишукана деталь, що підкреслює сучасний характер комода.
Комод оснащений чотирма шухлядами, завдяки чому можна зручно розмістити всі необхідні речі. Є частиною частиною частиною модульної спальні Фуріоза, завдяки чому можна доповнити його іншими елементами і зібрати необхідний комплект меблів.
Матеріали:
Виготовляється в комбінації кольорів:

Усі елементи модульної спальні Фуріоза:
https://svitmebliv.org/ua/site_search?search_term=Фуріоза+Світ+Меблів


| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Сірий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Покриття | Лак |
| Особливості | З ніжками, З ящиками |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ДСП, ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ДСП, ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ, МДФ фарбований |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 100 см |
| Глибина комода | 45 см |
| Висота комода | 92.8 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Повне висування скриньки | Так |
| Оснащення направляючих доводчиками | Так |