13 846 ₴
12 461,40 ₴
Відправка з 28 травня 2026
Кухонний куточок Фест виготовляється червоноградською фабрикою Летро з натурального дерева (вільха) в 9 різних варіантах кольорів дерева. Новинка 2022 року. Має зручну м'яку спинку та глибоке посадочне місце. Також під сидінням кута є простора ніша для зберігання різних речей. Через те, що кольори дерева та тканини обирає клієнт, куточок підійде для кухні в будь-якому стилі. Куточок можна замовити зі столом і пуфами
Габарити кутка:
Довжина 155см та 115см,
висота 88см.
Габарити столу:
довжина - 100 см;
довжина в розкладеному вигляді - 160 см;
ширина - 60 см;
висота - 75 см.


Про умови оплати та доставки: https://svitmebliv.org/delivery_info

Для замовлення телефонуйте або скористайтеся формою замовлення. Наш менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення необхідних деталей.
Телефони:
+380 (97) 60-2-6006
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Летро |
| Країна виробник | Україна |
| Тип меблів | кухонний куточок |
| Сторона кута | лівий, взаємозамінний, правий |
| Розкладне спальне місце | Ні |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний, Горіх екко, Горіх лісовий, Горіх світлий, Слонова кістка (ivory), Венге, Дуб венге, Бук натуральний, Бук світлий, Венге магія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Склад кухонного куточка | |
| Диван прямий | 2-х місцевий |
| Лавка пряма | 2 шт. |
| Лавка кутова | 1 шт. |
| Комплектація куточка | |
| Короб для зберігання | 2 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | натуральне дерево |
| Стільниця столу | постформінг, ламінована ДСП |
| Опори столу | натуральне дерево |
| Обивний матеріал | Мікрофібра |
| Габаритні розміри куточка | |
| Довжина куточка | 1550 мм |
| Глибина куточка | 1150 мм |
| Висота куточка з урахуванням спинки | 880 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1000 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1600 мм |
| Габаритні розміри пуфа | |
| Ширина пуфа | 390 мм |
| Глибина пуфа | 310 мм |
| Висота пуфа | 430 мм |
| Категорії тканин | |
| Категорії тканин | 1-ша категорія (Томас) |